TM tábor 2019 ősz

2019. szeptember 9, hétfő

Kedves Érdeklődők, Kedves Érettségire Készülő Diákok!

Ismét megrendezésre kerül az őszi érettségire felkészítő táborunk a Karon, középiskolás diákok számára.

Korlátozás nélkül bármilyen korú diáktól (akár már nem diáktól is) elfogadunk jelentkezést. Felkészítő táborainkat a mai magyar felvételi rendszerhez  igazítjuk. A táborban az emelt szintű érettségire készítjük fel a jelentkezőket biológia, fizika, kémia tantárgyakból.

Az őszi előkészítő tábor időpontja: 2019. október 25-28.

Tábor helyszíne: PTE ÁOK Elméleti tömb oktatótermei (7624 Pécs, Szigeti út 12.)

A tábort hagyományosan a Kar egy neves professzorának előadásával nyitjuk meg. A tábor folyamán biológia, kémia és fizika órákat tartunk, ezen kívül az egyetem kutatóintézeteibe is szervezünk látogatásokat.

Az őszi táborban is nagy hangsúlyt fektetünk a szabadidős programokra! Minden este közösségi programokon vehetsz részt, ahol felsőbb éves hallgatóinkkal is találkozhatsz, beszélgethetsz.

tábori oktatás költsége étkezéssel (reggeli, ebéd) együtt 18.000 Forint.  A  részvételi díjat kizárólag átutalásos formában fogjuk tudni elfogadni.

A regisztráció a jelentkezési lap kitöltésével, a befizetési bizonylat elküldését követően válik véglegessé. Amennyiben igény van ÁFÁ-s számla kiállítására, azt a regisztrációt követően kapott válaszlevélben leírtak szerint kell megkérni.

Igény esetén kollégiumi szállásról is gondoskodunk. A táborozókat egy közeli középiskolai kollégiumban fogjuk tudni elszállásolni a tábor idejére 4720 Ft/éj áron, amit a beköltözés napján a kollégiumban szükséges befizetni. A messzebbről érkezők a tábor kezdete előtti napon már beköltözhetnek, ezt az igényt kérjük e-mailben jelezni a tm@aok.pte.hu címen!

Jelentkezni az alábbi linken lehetséges.

Jelentkezés határideje: 2019. október 14.

Amennyiben igazolás szükséges az iskola felé a részvételről a hiányzás igazolására, azt az utolsó részvételi napon kiállítjuk.

Megjegyzés: A Középiskolai Partnerprogram keretében Karunk az iskola kijelölt kapcsolattartóinak jelzi a lehetőséget, a megadott keretszámot. Az iskola által számunkra a megjelölt határidőig visszaküldött névsorban szereplő diákok jogosultak a kedvezményes részvételre.

A korábbi nyári táboraink során készült galériák itt is megtekinthetők:

-Középiskolások Hete 2019

-Középiskolások Hete 2018

Sok szeretettel várunk a táborban!